Patēriņa produkcija

Putras programma

Starptautiskā putras diena 2017

Reģistrācija jaunajai “Vislatvijas Putras programma 2017” sākas 25. septembrī plkst.13.00.  Šī gada tēma - "Auzās ir spēks".

Šoruden turpināsim Putras programmu skolās 1. – 4. klasēm un 5. – 8. klasēm. Būs lekcijas par auzu lomu uzturā. Būs konkursi. Šogad galvenais notikums - visi kopā veidosim reklāmu Superputrai - auzām. Vienvārdu sakot - #AUZINGS TURPINĀS!

Lūdzu, noskatieties prezentāciju par Putras programmu!

 

1. Reģistrācija

Lūdzu, reģistrējiet skolu katrā no vecuma grupā - 1.- 4.klasei (tostarp, pirmsskolas iestādes) un 5. - 8.klasei. Pirmās 100 skolas katrā vecuma grupā saņems veicināšanas balvas! Reģistrācija - no 25.septembra plkst.13.00.

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, rakstiet putra@putrasprogramma.lv vai zvaniet programmas koordinatoram Rūdolfam 26549819.

Pūce

2. Materiāli

Putras programma skolās ilgs no 2. oktobra līdz oktobra beigām  (10.oktobris - Putras diena, oktobris - Putras mēnesis). Ikviena skola un klase varēs plānot Putras dienu pēc saviem ieskatiem sev ērtākajā laikā. 

Visus programmas materiālus varēs lejupielādēt šeit, sākot ar 2. oktobri. 

10.oktobris ir Starptautiskā Putras diena! Seko līdzi Vislatvijas putras programmas aktivitātēm skolās! Projekts tiek īstenots sadarbībā ar „Rīgas Dzirnavnieks”, Veselības ministriju, Valsts izglītības satura centru (VISC) un Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC). Seko līdzi aktivitātēm sociālajos medijos.  

Profesors Grauds

Uztura speciālisti atzīst, ka aptuveni pusei no uztura ir jāveido graudaugu produktiem.  Lai veicinātu skolēnu zināšanas par graudaugu lomu uzturā, jau piekto gadu tiek rīkots projekts Putras programma skolās. Tās ietvaros soli pa solim 1. - 4. klašu skolēniem (un bērnudārzu audzēkņiem) un 5. - 8. klašu skolēniem ir iespēja uzzināt, kāpēc ir svarīgi ēst putras un kāpēc putras ēd sportisti, mūziķi, aktieri un citi. Putras programma Latvijas skolās notiek Starptautiskās Putras dienas un Putras mēneša ietvaros.

PIEDALIES #AUZINGS!