Par mums

Uzņēmums

 

 

 

 

 

Akciju sabiedrība "Rīgas Dzirnavnieks" ir viens no lielākajiem graudu pārstrādātājiem Baltijā. Uzņēmums ražo un pārdod graudu pārstrādes produktus - visu veidu kviešu un rudzu miltus, miltu maisījumus, pārslas, placinātus graudus un putraimus industriālajiem patērētājiem (maizniekiem un konditoriem), kā arī fasēto produkciju individuālam patēriņam.

"Rīgas Dzirnavnieks" ir graudu pārstrādes uzņēmums un tā darbība aptver divus stratēģiskus biznesa sektorus - industriālo produktu ražošanu un patēriņa produkcijas ražošanu. "Rīgas Dzirnavnieks" vadība koordinē abu biznesa jomu attīstību, finanses un informāciju. Uzņēmuma operatīvā darbība ir organizēta sekojoši:

  • B2B Industriālo produktu daļa - ražo miltus, miltu maisījumus un pārslas industriālajiem ražotājiem (maiznīcām, ceptuvēm un konditorejām).
  • B2C Patēriņa produktu daļa - ražo un izplata patēriņa produkciju - miltus, graudaugu pārslas, gatavās brokastis, makaronus, miltu maisījumus un graudaugu batoniņus.

Galvenā izejviela - graudi - ir pamats visiem uzņēmuma produktiem. Ar modernu tehnoloģiju palīdzību graudi tiek pārstrādāti augstas kvalitātes industriālajos un pārtikas produktos.

Savos klientos uzņēmuma darbinieki saskata savus darba devējus - izpildītas klientu vēlmes un sasniegti visaugstākie produktu kvalitātes rādītāji ir tās vērtības, pēc kā uzņēmums visvairāk tiecas.

Kopumā uzņēmumā strādā 90 darbinieku. Elevatori, dzirnavas un ražošanas līnijas ir izvietotas Rīgā (AS "Rīgas Dzirnavnieks") . Dienā uzņēmums spēj saražot apmēram 250 tonnas kviešu miltu, 120 tonnas rudzu miltu un 43 tonnas auzu produktu.

Rīgas Dzirnavnieks eksportē produktus uz Lietuvu, Igauniju, Krieviju, Somiju, Itāliju, Čehiju.

"Rīgas Dzirnavnieks" ir daļa no UAB Baltic Mill, kura ir viena no lielākajām un modernākajām graudu pārstrādes grupām Baltijas valstīs. Uzņēmums ražo plašu produktu klāstu: dažādu veidu kviešu un rudzu miltus, miltu maisījumus, kviešu dīgstus un klijas. Modernās tehnoloģijas ļauj pielāgoties tirgus prasībām un piedāvāt patērētājiem augstākās kvalitātes produktus. Galvenais dzinulis Baltic Mill produktu klāsta regulārai paplašināšanai ir patērētāju prasības.

AS "Rīgas dzirnavnieks" ir iesaistīts darbinieku apmācību programmā ar ESF līdzfinansējumu.

2011. gadā darbinieki sekmīgi beidza kursu "Ražošanas efektivitātes celšana" . Vairāk informācijas par LTRK apmācību projektiem  Produktivitate.lv